گوشی های جدید سامسونگ تا شو!!

گوشی های جدید سامسونگ تا شو!!

شرکت سامسونگ، به زودی علاوه بر گلکسی فولد، دو گوشی تاشوی دیگر را به بازار عرضه خواهد کرد. قرار است که طراحی دو گوشی جدید این شرکت با طراحی گلکسی فولد کاملاً متفاوت باشد. گلکسی فولد دارای یک صفحه نمایش داخلی با سایز مشابه تبلت است که شبیه یک کتاب باز می‌شود.

 

بقیه متن در ادامه مطلب


 

به گزارش ایتنا به نقل از ورج، گلکسی فولد، یکی از گوشی‌های جدیدی است که صفحه نمایش بزرگ دارد و این صفحه نمایش شبیه هواوی میت ایکس، اطراف دستگاه را پوشش می‌دهد. این در حالی است که دو گوشی تاشوی جدید سامسونگ، به صورت عمودی هستند و صفحه نمایش خارجی کوچک‌تری دارند.

در گوشی‌های تاشوی جدید سامسونگ از فناوری استفاده شده است که شبیه طراحی بالقوه لنوو برای گوشی تاشو موتورولا RAZR است. این گوشی‌ها برای عرضه در اواخر ۲۰۱۹ یا اوایل ۲۰۲۰ آماده خواهد شد. گلکسی فولد نیز در آوریل سال جاری میلادی عرضه خواهد شد. شخصی آگاه اذعان داشت که سامسونگ به دنبال استفاده از صفحه نمایش مناسب برای گوشی‌های تاشوی جدید است.

گفته می‌شود که قیمت گوشی گلکسی فولد، ۲۰۰۰ پوند خواهد بود ولی کماکان منتظر اعلام قیمت رسمی از طرف شرکت سامسونگ هستیم. صفحه نمایش گلکسی فولد از جنس پلاستیک است. در حال حاضر یک تأمین‌کننده که با اپل و سامسونگ همکاری دارد در حال تست شیشه تاشو است و هنوز مشخص نیست که سامسونگ از این تأمین‌کننده برای گوشی‌های جدید کمک بگیرد.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که سامسونگ قصد دارد در سال ۲۰۱۹ یک میلیون گوشی تاشو به بازار عرضه کند. شرکت سامسونگ تا به امروز هیچ نظری در مورد شایعات موجود بیان نکرده است و به احتمال زیاد، به زودی مطالب و اطلاعات بیشتری در مورد این گوشی منتشر خواهد شد.

 

Related Post