فناوری بلاک چین به کاهش کربن کمک می‌کند

فناوری بلاک چین به کاهش کربن کمک می‌کند

فناوری بلاک چین به کاهش کربن کمک می‌کند

فناوری بلاک چین به کاهش کربن کمک می‌کند

فناوری بلاک چین به کاهش کربن کمک می‌کند

در حال حاضر شورای شهر انگلیس تصمیم گرفته که از این فناوری جدید برای محافظت از سیاره زمین استفاده کند.

 

لیورپول در سال ۲۰۱۸ برای نخستین‌بار با استفاده از فناوری بلاک چین به کاهش انتشار کربن کمک کرد.

 

به گزارش ایسنا، لیورپول از سال ۲۰۱۲  تاکنون، میزان انتشار کربن را بیش از ۵۵۸ هزار تن کاهش داده است و از عوامل این کاهش نصب بیش از ۱۵ هزار چراغ خیابانی LED برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی در روشنایی خیابان‌ها بوده و در نتیجه مصرف انرژی ۸۲ درصد کاهش یافته است.

 

 

بر اساس این برنامه تا قبل از سال ۲۰۳۰ انتشار کربن، ۴۰ درصد کاهش داشته و علت این مورد نیز استفاده از برنامه بلاک چین بنیاد Poseidon در کاهش انرژی است.
با این برنامه ارائه شده مقابله با تاثیرات تغییرات اقلیمی از طریق فعالیت‌های روزمره امکانپذیر شد و با مشارکت مدارس و کسب و کار، افراد فعالیت‌های مثبت در کاهش انتشار کربن را فرا می‌گیرند.

 

 

لیسلو گیریکز، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت Poseidon  اظهار کرد: لیورپول نمونه‌ای درخشان برای شهرهای دیگر در انگلستان و سراسر جهان است که از طریق استفاده از فناوری بلاک چین یکی از بزرگ‌ترین مشکلات دنیای امروز را رفع خواهد کرد. پلت‌فرم ما کاملا مقیاس‌پذیر است و زمان آن فرا رسیده که دیگر شهرها نیز اقداماتی در این زمینه انجام دهند.

 

Poseidon  بنیادی غیرانتفاعی است که تلاش می‌کند نامی جدید در نوآوری بلاک چین ایجاد کند. این شرکت قصد دارد افراد، سازمان‌ها و دولت‌ها را به منظور ایجاد مشارکت در اقدامات اقلیمی از طریق روش‌های جدید با ابزارهای خرده فروشی در اقدامات اقلیمی با مدل‌های کسب و کار و معاملات خرده‌فروشی خود جذب کند.

 

 

پلت‌فرم بلاک چین بنیاد Poseidon در ماه مه و جولای ۲۰۱۸ برنامه کاربردی قابل توجه‌ای ارائه کرده است. بنیاد Poseidon  با غول خودرو لیورپول BAC Mono همکاری دارد و برای ساخت نخستین خودروی سبز در جهان همکاری می‌کند./فناوری

Related Post

دیدگاهتان را بنویسید