سرویس تلویزیون اینترنتی یوتوب معرفی شد | اخبار فناوری

یوتوب در قالب رویدادی که در کالیفرنیا برگزار شد، از ورود خود به دنیای استریمینگ تلویزیون رونمایی کرد. مشترکان سرویس مورد اشاره با پرداخت ماهیانه ۳۵ دلار می توانند به تماشای شبکه های تلویزیونی برودکست، برخی از کانال های تلویزیون کابلی و تمام ویدیوهای موجود در یوتوب بنشینند.

سرویس جدید یوتوب که به عنوان رقیبی برای «Direct TV Now» ارائه شده از سوی ATT معرفی شده به شکل یک نرم افزار مستقل روی سیستم عامل های iOS و ادروید قابل استفاده بوده و همچنین می تواند عملیات استریمینگ را روی دستگاه هایی نظیر کروم کست گوگل انجام دهد.

بقیه اخبار فناوری در ادامه مطلب

گفتنی است در حال حاضر لیست کامل شبکه های قابل تماشا مشخص نشده اما گوگل به صراحت اعلام کرده که سرویس ۳۵ دلاری به عنوان رقیبی برای باندل های کامل کانال های تلویزیونی کابلی شناخته نمی شود اما در عوض «YouTube TV» امکان مشاهده چهار شبکه برودکستی Fox، ABC، CBS و NBC و همچنن تعداد کانال تلویزیونی کابلی مانند ESPN، Fox News و Bravo را خوهد داد.

لازم به ذکر است که سرویس «یوتوب تی وی» در ابتدا دارای هیچ شبکه اختصاصی نظیر HBO نخواهد بود اما به نظر می رسد که یوتوب در حال تلاش برای افزودن کانال های جدید (احتمالاً با حق اشتراکی بیشتر) است.

ناگفته نماند که «YouTube TV» شامل یک فضای ابری DVR نامحدود نیز بوده که به کاربر امکان افزودن سریال ها یا تیم های ورزشی مورد علاقه را می دهد و سرویس مذکور تمام ویدیوهای مربوط به آنها را برای کاربر ذخیره خواهد کرد.

با توجه به مشکلاتی که بر سر راه سرویس «DirecTV Now» قرار دارند، به نظر می رسد یوتوب به عنوان شبکه ای که قادر به پوشش هزاران ویدیوی زنده و میلیون ها کاربر در حال مشاهده است، برگ برنده را در اختیار داشته باشد.

Related Post

دیدگاهتان را بنویسید