تولید انبوه گلکسی اس ۸ با هدف آماده سازی بیش از ۱۰ میلیون واحد آغاز شده است

بنابر گزارش منابع کره ای، سامسونگ از همین حالا تولید انبوه موبایل پرچمدار گلکسی اس ۸ را در کارخانه ای واقع در ویتنام آغاز کرده تا به هنگام عرضه ابتدایی، به بیش از ۱۰ میلیون واحد از این دستگاه دسترسی داشته باشد.

انتظار می رود که عضو جدید خانواده گلکسی اس سامسونگ، در دو مدل معمولی و پلاس عرضه شود که هر دو از نمایشگری با لبه خمیده بهره می برند و تنها تفاوتشان، به اندازه نمایشگر و عمر باتری باز می گردد. سامسونگ همچنین برای عرضه جهانی گلکسی اس ۸ آماده می شود و می خواهد فروش دستگاه را در بازه زمانی یکسانی در اکثر بازارهای مهم خود آغاز نماید.

بقیه اخبار فناوری در ادامه مطلب

در گزارش، گفته شده که سامسونگ طی ماه مارس، ۴٫۷ میلیون دستگاه و طی ماه آوریل، ۷٫۸ میلیون دستگاه گلکسی اس ۸ تولید خواهد کرد. در مجموع، ۱۲٫۹ میلیون واحد از پرچمدار تازه کره ای ها برای تزریق بَه بازار طی یک ماه ابتدایی عرضه دستگاه، آماده خواهد بود.

در نهایت لازم به اشاره است که این آمار رسمی نبوده و مثل همیشه باید با عینک تردید به آن نگاه شود. اما باید در نظر داشت که گلکسی اس ۸ به همراه نمایشگر ۵٫۸ اینچی به بازار خواهد آمد و به لطف کاهش حاشیه نمایشگر، از نظر اندازه، تفاوت فاحشی با گلکسی اس ۷ ندارد و به راحتی در دست جای می گیرد. مدل پلاس هم نمایشگری بزرگتر داشته و از نظر ابعاد، تقریباً با اس ۷ اج برابری می کند.

Related Post

دیدگاهتان را بنویسید