تفاوت تنوع رنگ گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس در کشور تایوان

تفاوت تنوع رنگ گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس در کشور تایوان

تنوع رنگ گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس عرضه شده در کشور تایوان کاملا متفاوت است. Galaxy S8 و +Galaxy S8 در این کشور در رنگ های متفاوتی نسبت به سایر کشورها عرضه می‌شوند.

خبرهای فناوری

بقیه درادامه مطلب

سامسونگ نام‌های متفاوتی را برای رنگ های گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس عرضه شده در تایوان در نظر گرفته است. با یک نگاه به وب سایت این غول کره‌ای در کشور تایوان، گلکسی S8 و گلکسی S8 پلاس را در رنگ‌های آبی دریاچه‌ای، خاکستری بنفش دودی و طلایی ماسه‌ای موجود خواهید دید.

این تنوع رنگ گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس مختص پرچمداران جدید و حتی مختص شرکت سامسونگ نیست. مدت‌ها است گوشی‌سازان نام‌های عجیب و غریبی برای نسخه‌های دارای رنگ‌های متفاوت محصولات خود در نظر می‌گیرند، در حالی که با مشاهده آن‌ها شاید تفاوت خاصی با رنگ‌های اصلی پیدا نکنید.

فارغ از تنوع رنگ گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس عرضه شده در کشور تایوان، این دو گوشی موبایل در سراسر جهان در رنگ‌های سیاه نیمه شب، خاکستری ارغوانی، نقره‌ای قطب شمال، آبی مرجانی و طلایی افرایی عرضه می‌شوند. این سبک از نام‌گذاری رنگ‌ها را باید تکنیکی جدید برای بازاریابی دانست که تقریبا بیشتر گوشی‌سازان محبوب از آن پیروی می‌کنند.

تنوع رنگ گلکسی اس 8

Related Post

دیدگاهتان را بنویسید