اینستاگرام برای نوجوانان ۱۳ ساله ویدئوهای جنسی نمایش می‌دهد!

اینستاگرام برای نوجوانان ۱۳ ساله ویدئوهای جنسی نمایش می‌دهد!

به گزارش اخبار فناوری , در بخش کانال فناوری ,به گزارش خبرگزاری فناوری به نقل از انگجت، در هر ۲ تحقیق که از ژانویه تا آوریل سال جاری میلادی انجام شده بودند، حساب‌های کاربری تازه ایجاد و سن کاربر نیز ۱۳ سال ثبت شده بود. به نظر می‌رسد اینستاگرام در آغاز ویدئوهایی با محتوای جنسی اندک به کاربران نوجوان توصیه می‌کند. به حساب‌های کاربری که این ویدئوها را تماشا و ریلزهای دیگر را رد می‌کنند، محتواهای جنسی گسترده‌تری توصیه می‌شود.
در برخی از ریلزهای توصیه شده نیز از کاربران خواسته شده بود زیرپست کامنت بگذارند. همچنین به این کاربران به طور متوالی ویدئوهای جنسی نشان داده می‌شد. طبق این پژوهش حدود ۳ دقیقه طول کشید تا برای حساب کاربری ایجاد شده ریلزهای جنسی نمایش داده شود. پس از ۲۰ دقیقه تماشای این محتوا، بخش ریلزهای توصیه شده مملو از خالقان محتوایی جنسی می‌شد.
البته باید اشاره کرد نشریه وال استریت ژورنال و ادلسون همین تحقیق را در تیک تاک و اسنپ چت نیز اجرا کردند و متوجه شدند هیچ یک از این پلتفرم‌ها محتوای جنسی به حساب‌های کاربری نوجوان توصیه نمی‌کند.
وال استریت ژورنال همچنین براساس اسناد فاش نشده‌ای، مدعی است کارمندان متا مشکلات مشابهی را قبلاً نیز مشاهده کرده بودند. این اسناد مربوط به تحقیقات داخلی دقیق درباره تجربه مخرب برای کاربران نوجوان در اینستاگرام بوده است. کارمندان بخش ایمنی متا نیز قبلاً همین تست را انجام داده و به نتایج مشابهی دست یافته بودند.
با این وجود اندی استون سخنگوی شرکت در این باره به نشریه مذکور گفته است: این یک آزمایش مصنوعی است که با واقعیت استفاده نوجوانان از اینستاگرام همخوانی ندارد. امیدوارم خبر  اینستاگرام برای نوجوانان ۱۳ ساله ویدئوهای جنسی نمایش می‌دهد! براتون مفید بوده باشه

Related Post