آزمون gre

آزمون gre

حتما با آزمون gre  آشنا هستید ، آزمون  gre  برای کسانیکه به دنبال ادامه تحصیل در مقاطع عالی تحصیلی هستند نیاز است.

آزمون gre  کمک می کند تا بتوانید سطح دانش خود را برای ادامه تحصیل در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر برای ادامه تحصیل مشخص کنید.

اگر به دنبال ادامه تحصیل در کشور های اروپایی و آمریکایی هستید ، توصیه می کنیم به سایت تراپی برای مشاوره ، پرداخت آزمون gre و خرید ووچر gre مراجعه کنید.

آزمون gre چیست ؟

همانطور که قبلا گفتیم اگر به دنبال ادامه تحصیل هستید ، آزمون gre برای تعیین سطح شما یکی از بهترین انتخاب هاست.

اما آزمون gre  در سه بخش گرفته می شود.

بخش اول که در ابتدا گرفته می شود ، نوشتن تحلیلی است .

بخش های بعدی کلامی و کمی هستند که ممکن است به بعضی  از سوالات این قسمت نمره ای نداشته باشند اما با توجه به اینکه مشخص نیست کدام سوالات تاثیری ندارند شما باید تمام سوالات را پاسخ دهید.

این آزمون به دو صورت رایانه ای و کاغذی گرفته می شود.

این انتخاب شماست که به مرکزی برای آزمون کاغذی مراجعه و یا بصورت رایانه ای در آزمون gre شرکت کنید.

البته بیشتر افراد با توجه به شرایط آزمون رایانه ای را ترجیح می دهند.

هزینه ی آزمون gre چقدر است؟

با توجه به اینکه آزمون gre  یک آزمون بین المللی است که توسط ETS  گرفته می شود و نیاز به پرداخت ارزی دارد ، نمی شود قیمت دقیقی با توجه به نوسانات ارزی مشخص کرد.

اما هزینه آزمون gre  در سال ۲۰۱۹ تقریبا ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می باشد ، اما باز هم باید به این نکته توجه کنید که پرداخت ارزی با توجه به کانال پرداختی و نرخ ارز  باعث تغییر این قیمت می شوند.

همانطور که قبلا به شما گفتیم ، توصیه ما بهره بردن از  خدمات تیم تراپی برای پرداخت های ارزی بخصوص ، پرداخت هزینه آزمون gre و خرید ووچر gre است.

خدمات ارزی تراپی یکی از معتبرترین ارائه دهندگان این خدمات بصورت آنلاین است که در جشنواره وب و موبایل از طرف عزیزان موفق به دریافت جایزه گردیده.

از طرفی تراپی از نظر قیمت و کارمزد پایین ترین نرخ را دارد ، کافیست مقایسه کنید.

در کل  آزمون gre یکی از معتبرترین آزمون ها در دنیاست که برای تعیین سطح تحصیلی و دانش شما برای ادامه تحصیل کمک کننده است و شما می توانید با پرداخت ارزی در این آزمون بصورت کاغذی یا رایانه ای شرکت کنید.

برای شما آرزوی موفقیت روز افزون و در آزمون جی آر ای را داریم .

Related Post